Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

noav
torubots 03-10-2018 16:06

noav
rosevivianwe 15-09-2017 08:31

noav
rosevivianwe 15-09-2017 08:31

noav
Jarka
Mrknutí

Shoutbox - Archiv
Search
Anketa
DÁM TO?

ANO
ANO
43% [3 Hlasy]

NE
NE
57% [4 Hlasy]

Hlasy: 7
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 09.03.17
Kdo je on-line
Hosté on-line: 10
Členové on-line: 0


Registrovaní členové: 3,290
Nejnovější člen: otadysuta
O mě
Jmenuji se Pepa Zikmund
V říjnu 2017 mi bude 42let.Bydlím v Mladé Boleslavi. Jsem ženatý 16 let za úžasnou ženu Alenku, která se me snaží maximálně podporovat v tomto projektu. Co je super,že jsem ji motivoval a začala běhat se mnou.
Mám dva syny Dominika 15let, který sám dělá atletiku a druhý syn je Denis 10let. Před X lety jsem byl sportovec,ale ppostupem času se ze mě stala absolutní lemra líná a navíc s víc jak 20kg nadváhy. Jako mladas jsem závodně běhal do 22let, pak přišlo zranění a byl konec s běháním. Od té doby jsem zkoušel různé sporty a hledal co by mě naplnovalo od Amerického fotbalu až po box. jenže jakožto váha hledající střed a vyrovnanost jsem pořád lítal v extrémech. Bud jsem dřel naplno a nebo se válel a kynul.. Do toho rodina a výchova dětí a s postupem věku čím dál větší pohodlnost a lenost, která mě pohlcovala. Podnikání a druhá práce pro Škodovku, kde jsem jel na směny a hlavně úžasný kiosky a stravovací zařízení ve fabrice udělali své. Do toho v pohode krabičku cigaret denně i vic nebyl žádný problém. Tak jsem se dopotácel až do přelomu letošního roku.


VÝZVA - MÁŠ TO STEJNĚ?? CHCEŠ SE ZMĚNIT?? CHCEŠ PŘESTAT KOUŘIT?? PŘIDEJ SE A STAŇ SE ČLENEM TÝMU VENDETTA VĚKU!! ZAREGISTRUJ SE ZDE NA STRÁNKÁCH!!
Rozhodl jsem se vytvořit transformačně/motivační projekt 1.března 2017 začne změna 41 letého člověka který kouří 1-2 krabičky denně, necvičí, má 100kg, je tak línej, že se pro ovladač od televize nezvedne, podniká a ještě má práci na směny a tak si řekl DOST- TAKHLE TO DÁL NEJDE!!! Je potřeba něco se sebou začít dělat a to né někdy a možná, ale naopak ted HNED!
CÍLE za půl roku od spuštění projektu VENDETA VĚKU
Přestat kouřit a ukázat,ze to je jen v hlave.. maraton ( 42km) střední triatlon - plavání 1,9km, kolo - 90km, běh - půlmaraton 21,1km, statická apnoe 4min v nádechu pod vodou, dynamická apnoe 75m bez ploutví, 3min v ledové tříšti chůze po žhavém uhlí 1 level v Krav Maga 15 shybů najednou silové přemístění 80kg (činka) 100 angličanů na čas - do 15min. 1km běhu do 3:30min
Nejde pouze o fyzickou transformaci, ale také o mentální. Možná to je šílenství,ale chci dokázat, že věk po 40 není konec,ale naopak začátek!!
STAČÍ JEN CHTÍT A JDE ÚPLNĚ VŠE!!! Proto VENDETTA VĚKU :-))
Každých 15dní bude vydáváno video na Youtube kanalu Vendetta Věku. Jednou za měsíc host ve videu.
Tento projekt bude možné sledovat i na Internetovém rádiu Svobodný vysilač a to každých čtrnáct dní.